Logo

Ka Yapı İnşaat proje Danışmanlık

2011 yılında Sn. Hasan KAYA tarafından İstanbul’da kurulan KA-YAPI İnşaat, insana ve doğaya duyarlı tutumu, kalitesi, hizmetleri ve gelişen teknolojisiyle sektöründe büyük saygınlık ve güven kazanmıştır.
Kurulduğu günden itibaren hizmet verdiği tüm sektörlerde ve lokasyonlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi projelere imzasını atan KA-YAPI 2016 yılında Arnavutköy şubesini kurarak yatırım rotasını 3. Havalimanı çevresine yöneltmiştir.
Bünyesinde barındırdığı emlak danışmanlığı, mimari tasarım, danışmanlık ve taahhüt bölümlerinde hizmet veren donanımlı mimar, mühendis ve uzman saha personeliyle sektöründe güvenin ve kalitenin adı olan Ka-Yapı, İstanbul’a gönül vermiş bir firma olarak modern bakış açısı ve prestijli projeleriyle emlak danışmanlığını Avrupa ve Ortadoğu arenasına taşıyarak tüm gücüyle ilklere imzasını atmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz:
Gayrimenkul sektöründeki en kazançlı projelerin yapılmasını ve en doğru profilde satılmasını sağlamak adına gerekli tüm çalışmaları planlamak ve yapmak için kuruldu Ka-Yapı. İnsanın doğasına en uygun mimari tasarımları projelendirmek ve bu projelerin uygulamasında en tasarruflu ve en yenilikçi fikirleri ortaya koymaktır.

Misyonumuz:
Firmamızla bağlantıya geçen kim olursa olsun mutlaka en iyi ürün veya hizmeti alması için var olan çalışma gücümüz artarak devam etmektedir. Gayrimenkul ve taahhüt sektöründe insanları mutlu edecek standartları yükseltmek adına emek harcamaktayız.